Bizi Takip Edin
Google Plus Facebook Twitter
Beşiktaş'ın Maç Saati
Beşiktaş Osmanlıspor
  • Beşiktaş - Osmanlıspor
  • Stat: Osmanlı Stadı
  • Kanal: LigTv
  • Tarih: 16.01.2017, Pazartesi
  • Saat : 19:00

Veli Kavlak’tan Beklenen Haber - Beşiktaş Haberleri

Yazar:
Yayınlanma tarihi:
Veli Kavlak’tan Beklenen Haber - Beşiktaş Haberleri

Siyah beyazlı ekip Veli Kavlak’ın sözleşmesini Ocak ayına kadar dondurma kararı aldı. Omuzundan tekrar ameliyat olacak oyuncunun sezonun ikinci yarısı takıma katılması bekleniyor.

Veli Kavlak hiç kuşkusuz ki Türk futbolunun en şanssız futbolcuları arasında ilk sıralarında yer alıyordur. Geçirdiği omuz sakatlığının sonrası bir türlü istenilen performansı ve düzelmeyi sağlayamadı. Omuzundan 3 kez ameliyat olan 1 kezde bel fıtığı ameliyatı olan futbolcunun bir kez daha omuzundan ameliyat geçireceği haberi Beşiktaş camiasını orta sahada arayış içine sokmuştu. 28 yaşındaki şanssız futbolcunun en az 3 ay sahalardan uzak kalacak olması ligin ilk yarısında ki bütün karşılaşmaları kaçıracağı anlamına geliyor. Bu nedenle geçtiğimiz günlerde Beşiktaş haberlerinde Veli’nin sözleşmesinin dondurabileceği gündeme gelmişti. İlk etapta sözleşmenin 3 ay dondurularak futbolcunun ligin ikinci yarısındaki durumuna bakılacak.

Orta saha’nın çalışkan isimlerinden olan Veli bu şanssız sakatlıkları yaşamasa ilk 11’in değişmez oyuncularından biri olmaya devam edicekti. Uzun süre sakatlıklar nedeniyle takımdan ayrı kalan ve moral açısından büyük bir çöküntü içine giren futbolcunun 5. Ameliyat sonrası iyileşmemesi durumunda futbolu bile bırakacağı gelen haberler arasındaydı. 

Veli Kavlak’ın bu belirsiz durumu nedeniyle Beşiktaş orta alana oyuncu transferi çalışmalarını sürdürüyor. Veli’nin yerine düşünülen ve bugün kendisini Beşiktaş’lı yapacak imzayı atması beklenen Gökhan İnler ilk alternatif olarak gündemde. Gökhan’ın uzun zaman önce Beşiktaş’a evet dediği ancak Veli Kavlak’ın ameliyat kararı beklendiği gelen haberler arasında. Ameliyat kararının alınmasının ardından ilk yarıdaki bütün maçları kaçıracak olan Veli’nin yerini Gökhan İnler transferiyle doldurmak istiyor.

Gökhan İnler’in son zamanlardaki formsuz performansı nedeniyle kulübünde kadroda düşünülmediği bu nedenle kulübünden bedelsiz olarak gelecek olması Beşiktaş’ın maddi açıdan da elini kuvvetlendirmiş durumda. Başarılı futbolcuya bonservis bedeli ödenmemesi nedeniyle en iyi alternatif olarak görülüyor. Yakın zaman içerisinde Gökhan’ın takımla çalışmalara başlayıp lig maratonuna katılması bekleniyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hiç oy kullanılmadı. İlk oy kullanan siz olun!

Yorum Yap


Bumerang - Yazarkafe

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. - Beşiktaş Haber Sitesi - humans.txt