Bizi Takip Edin
Google Plus Facebook Twitter
Beşiktaş'ın Maç Saati
Beşiktaş Osmanlıspor
  • Beşiktaş - Osmanlıspor
  • Stat: Osmanlı Stadı
  • Kanal: LigTv
  • Tarih: 16.01.2017, Pazartesi
  • Saat : 19:00

Taraftarın nabzını tuttuk işte sonuçlar - Bjk Haberleri

Yazar:
Yayınlanma tarihi:
Taraftarın nabzını tuttuk işte sonuçlar - Bjk Haberleri

Bjkdinle.com haber sitesi olarak bu hafta sokaklarda taraftarın nabzını tuttuk. Beşiktaş hakkında sorular sorarak takımdan memnuniyet derecelerini ölçtük. İlginç sonuçların çıktığını söyleyebiliriz.

Bjkdinle.com haber sitesi olarak 2009 yılından günümüze kesintisiz hizmet veren bir siteyiz. Gönlünü Siyah Beyazlı renklere vermiş kadromuzla karşılık beklemeden bu renklere gönül veren taraftarlara hizmet etmek adına gecemizi gündümüze katıyoruz. 

Bu çalışmalarımız doğrultusunda sürekli kendimizi geliştirmenin yanında belli zamanlar sokaklara çıkarak taraftarlarımızla gerçekleştirdiğimiz sohbetlerde taraftarın nabzını tutuyor ve Beşiktaş’a bakış açısına bakıyoruz. Bu hafta içerisinde Bjdinle haber muhabirlerimizden Umut Sonocak’ın yaptığı röportajlardan kısa kısa başlıkları sizlerle paylaşmak istedik.


TARAFTAR MARİO GOMEZ’E ÇOK KIZGIN

Yapılan röportajlar doğrultusunda sorulan soru içerisinde en çok tepki çeken soru ve futbolcu Mario Gomez olmuş durumda. Mario Gomez’in takımdan ayrılışı aslında o kadarda tepki çekmemiş. Farklı kulüpte futbol hayatına devam etmesi saygıyla karşılanmış. Ancak sonrasında yaşanan transfer görüşmeleri Gomez’in geri gelebilirim demesi ve bunu çoğu röportajında ima etmesi Beşiktaş taraftarını oldukça kızdırmış durumda.

15 Temmuz darbe girişimini bahane ederek veda mesajı yayınlamasıda bazı kesimler tarafından hoş karşılanmadığınıda belirtmek isteriz. Zaten kulüp Başkanımızın Gomez’in takımdan ayrılacağını belirtmesinin ardından, asil duruş sergileyerek giden futbolcu hakkında hiçbir tasarrufumuz olmaz, geri gelirse kapımız açık demesi bir çok taraftarın oldukça desteklediği açıklamar olmuştu.


TARAFTAR JOSE SOSA’YA HAYLİ ŞAŞKIN

Gomez sonrasında  Jose Sosa’nında darbe girişimini bahane ederek takımdan ayrılmak istemesi özellikle uzun süre Milan ile adı alınması gündemden düşmemişti. Ancak taraftar tarafından durum pekte göründüğü gibi değil. Beşiktaş’ın verdiği ücreti Sosa’ya hiçbir kulübün vermeyeceğini düşünen taraftar Beşiktaş sana değer veriyor ve hakkınıda fazlasıyla veriyor. Sana bu paraları hiçbir kulüp vermez otur oturduğun yerde görüşü oldukça fazla durumda. Geldiğimiz bugüne bakarsak taraftar haklı çıkmış durumda. Sosa yönetimden ve takım arkadaşlarından özür dileyip idmanlara çıkmaya ve Beşiktaş’a hizmet etmeye devam edicek. Zaten Beşiktaş’ın kontratlı futbolcusu başka yapabileceği birşeyde yok.


ŞAMPİYONLAR LİGİNDE BAŞARI BEKLENİYOR

Taraftarın büyük kısmı bu sene şampiyonlar liginde başarı bekliyor. Uzun zamandır dev arenadan uzak kalmanın özlemi olsa gerek, en az çeyrek final oynayalım görüşü oldukça fazla. Bu senenin Süleyman Seba sezonu olması ve 13 Ağustos’da oynanacak karşılaşmanın Süleyman Seba’nın ölüm yıldönümü olması Beşiktaş taraftarının oldukça hassas noktası olmuş durumda. Bu iki kupanında kesinlikle bu sene kazanılması yönünde bütün taraftarlar birleşmiş durumda. Süleyman Seba sezonunda Şampiyon Beşiktaş olmalı diyenlerin sayısı bir hayli fazla.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
3 oylama 5 puan ortalama (1 puan)

Yorum Yap


Bumerang - Yazarkafe

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. - Beşiktaş Haber Sitesi - humans.txt