Bizi Takip Edin
Google Plus Facebook Twitter
Beşiktaş'ın Maç Saati
Beşiktaş Osmanlıspor
  • Beşiktaş - Osmanlıspor
  • Stat: Osmanlı Stadı
  • Kanal: LigTv
  • Tarih: 16.01.2017, Pazartesi
  • Saat : 19:00

Nasri transferi üzüntü yaratmadı

Yazar:
Yayınlanma tarihi:
Son güncellenme:
Nasri transferi üzüntü yaratmadı

Beşiktaş İspanyol kulübü Sevilla’nın araya girmesiyle Nasri transferini gerçekleştiremedi. Ancak bu transferin gerçekleşememesi kulüpte herhangi bir üzüntüye sebep olmadı. Oğuzhan’ın İspanyol kulübü Sevilla’ya verilmemesi daha doğru karar olarak değerlendirildi.

Belki de Samir Nasri transferi gerçekleşseydi transfer dönemine damga vuran kulüpler arasında ilk sırayı Beşiktaş alacaktı ancak transferin gerçekleşmemesine rağmen siyah beyazlı kulüpte herhangi bir üzüntü oluşmamış.

Nasri ile her konuda anlaşmışken Sevilla’nın araya girmesiyle futbolcu tercihini Sevilla’dan yana kullanmıştı. Eğer Oğuzhan Özyakup Sevilla’ya verilseydi büyük ihtimalla Sevilla Nasri transferini gerçekleştirmeyecek böylelikle Nasri Beşiktaş’a gelmiş olacaktı.

Ancak Beşiktaş camiası tarafından bu durum değerlendirilirken Nasri mi Oğuzhan mı sorusuna kesin olarak Oğuzhan cevabı verildiği ve bu nedenle Nasri transferinden dolayı bir üzüntü oluşmadığı belirtildi.

Beşiktaş yönetimi, Nasri ile her konuda anlaşılmıştı ancak Sevilla’nın son anda devreye girme nedeninin Nasri’nin Oğuzhan’ın yapacağı işleri yapabilecek kalitede bir futbolcu olduğunu düşünmesi nedeniyle Sevilla’nın devreye girerek oyuncuyu aldıklarını düşünüyor.

FİKRET ORMAN: OĞUZHAN’I BÜYÜK KULÜBE BEŞİKTAŞ SATABİLİR

Diğer yandan Başkan Fikret Orman yaptığı açıklamada, Sevilla Nasri’yi renklerine bağlamadan önce bizden Oğuzhan hakkında fiyat belirlememizi istediler. Ancak biz verdiğimiz cevapta ne rakam belirlenirse belirlensin Oğuzhan’ın Sevilla üzerinden büyük bir takıma gitmesi değil, Beşiktaş üzerinden büyük bir takıma gitmesini planlıyoruz. Bu nedenle hiçbir türlü Oğuzhan transferine onay vermemiz söz konusu değil” dedi.

SEVİLLA OĞUZHAN’I ÇOK İSTEDİ

Sevilla’nın sportif direktörü UEFA Şampiyonlar Ligi kura çekiminde Fikret Orman ile yüz yüze görüşme fırsatı bularak Beşiktaş kulübüne yapılan resmi teklifi kura günü tekrar yapma fırsatı yakalamıştı. Ancak Fikret Orman teklif edilen 12 milyon Euro’yu az bulmuş bu rakamın ancak 20 milyon Euro ve üzeri olması durumunda düşünebilecekleri buna rağmen futbolcuyu satma gibi bir düşüncelerinin olmadığını belirtmişti. Alınan bu cevap sonrası İspanyol kulübü Nasri ile anlaşarak Oğuzhan ayarında bir futbolcuyu renklerine katmış oldu.

NASRİ’DEN BEŞİKTAŞ İTİRAFI

Beşiktaş’tan transfer aldığım doğrudur ve benimle çok ilgilendiler. Ancak Sevilla’nın araya girmesinden sonra şartlar Sevilla’dan yana oldu. Çünkü La Liga dünyanın en iyi ligi orada oynamaktan gurur duyacağım. Bu nedenle tercihim İspanyol kulübünden yana oldu” dedi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hiç oy kullanılmadı. İlk oy kullanan siz olun!

Yorum Yap


Bumerang - Yazarkafe

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. - Beşiktaş Haber Sitesi - humans.txt