Bizi Takip Edin
Google Plus Facebook Twitter
Beşiktaş'ın Maç Saati
Beşiktaş Osmanlıspor
  • Beşiktaş - Osmanlıspor
  • Stat: Osmanlı Stadı
  • Kanal: LigTv
  • Tarih: 16.01.2017, Pazartesi
  • Saat : 19:00

Moussa Sow’un FB Aşkı - Fenerbahçe Haberleri

Yazar:
Yayınlanma tarihi:
Son güncellenme:
Moussa Sow’un FB Aşkı - Fenerbahçe Haberleri

Fenerbahçe’nin geçtiğimiz sezon 16 milyon Euro gibi astronomik bir rakamla Al-Ahli takımına sattığı moussa Sow sürpriz bir şekilde transferin son günü Fenerbahçe’ye kiralık olarak geri döndü.

Geçtiğimiz sezon rekor bir ücretle Al-Ahli ekibinin yolunu tutan Sow geri dönmek için Al-Ahli’deki alacaklarından vazgeçmeyi bile göza almış durumda. Senegalli futbolcunun geri dönmek adına çok kararlı olduğu görülüyor. Fenerbahçe’nin değerini ayrıldıktan sonra daha iyi anladım” dedi.


KENDİMİ FUTBOLCU GİBİ HİSSETMİYORDUM

Fenerbahçe’den göz yaşları içinde ayrıldığımı herkes biliyordur sanırım. Fenerbahçe’yi ailem gibi görüyor ve öyle hissediyordum. Stattan ağlayarak çıkmıştım. Burada bana her türlü desteği ve saygıyı gösterdiler. Taraftarından başkanına bana sahip çıktılar onları unutmam söz konusu değildi. Ancak Fenerbahçe’den ayrıldıktan sonra buranın değerini daha iyi anladım. Kadıköy gibi bir stattan, Samandra gibi bir tesisten ayrılınca burayı özlüyorsunuz. Fenerbahçe’den ayrıldıktan sonra kendimi futbolcu gibi hissetmedim. Oynadığım oyun beni tatmin etmedi. Belki maddi olarak orası daha iyiydi ancak İstanbul’daki atmosfer ve Samandra’daki şartları bulamadım” dedi.


KALABİLMEK ADINA BÜTÜN FEDAKARLIKLARA HAZIRIM

Buraya tekrar geri döndüm ve çok mutluyum. 1 yıl kiralık olarak Fenerbahçe’de futbol oynamaya devam edeceğim. Şimdilik 1 yıl için buradayım. Burada olmak için fedakarlıklar yaptım. Geriye gitmeye hiçbir şekilde niyetim yok. Bir dahaki sezonda burada kalmak için elimden geleni yapacağım. Maddi manevi ne gerekiyorsa şimdiden iletiyorum yapmaya hazırım” ifadelerine yer verdi.


FENERBAHÇE TARAFTARININ SEVGİLİSİ

Moussa Sow Fenerbahçe’ye geldikten sonra yaşantısıyla ve attığı gollerle taraftarın kalbinde taht kurmuş bir isim oldu. Özel hayatındaki düzen ve her zaman çalışkan oyunuyla ve atamadığı gollerde ağlama derecesine kadar gelen ve kaybedilen maçlarda hırsından ağlayan bir futbolcu olması taraftarın bir numaralı sevgilisi olmasını sağladı. Geçtiğimiz günlerde Aziz Yıldırım Sow buraya geri dönmek için elinden geleni yaptı ve büyük fedakarlıklarda bulundu. Ancak burada yıllarca top oynayanlar bu fedakarlıklarda bulunmadı diyerek takımdan ayrılan eski futbolcularına gönderme yapmıştı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hiç oy kullanılmadı. İlk oy kullanan siz olun!

Yorum Yap


Bumerang - Yazarkafe

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. - Beşiktaş Haber Sitesi - humans.txt