Bizi Takip Edin
Google Plus Facebook Twitter
Beşiktaş'ın Maç Saati
Beşiktaş Osmanlıspor
  • Beşiktaş - Osmanlıspor
  • Stat: Osmanlı Stadı
  • Kanal: LigTv
  • Tarih: 16.01.2017, Pazartesi
  • Saat : 19:00

Marcelo’nun Oğlu Diogo Tribünden Düştü

Yazar:
Yayınlanma tarihi:
Marcelo’nun Oğlu Diogo Tribünden Düştü

Marcelo’ya büyük şok. Annesi ile birlikte babasının Alanyaspor maçını seyreden 5 yaşındaki Diogo tribünden düşerek büyük korku yarattı. Devre arasında oğlunu kanlar içerisinde gören Marcelo bayılma eşiğine geldi. Kulüp doktoru Çetinkaya duruma el koyarak Diogo’nun kalçasına 5 dikiş attı.

Beşiktaş ligin ilk karşılaşmasında Alanyaspor’u 4-1 gibi net skorla kaldığı yerden devam etti. Maçın devre arasında üzücü bir haberin yaşandığı belirtildi. İlk yarıda golü erken bulan Beşiktaş soyunma odasına neşeli gitti. Siyah beyazlı futbolcuların neşesi kısa sürede şaşkınlığa dönüştü. Savunmanın kilit ismi olan Marcelo’nun küçük oğlu Diogo tirübünden düşüp yaralandığı haberi moralleri bozdu. Babasını izlerken koşan Diogo tirübünden düşerek yaralandı. 5 yaşındaki Diogo’ya derhal kulüp doktoru müdahale ederek soyunma odasına götürdü. Oğlunu soyunma odasında kanlar içerisinde gören Marcelo şok geçirerek bayılma noktasına geldi. Kendini bir anda kaybeden savunma oyuncusunun yere düşmesini yanındaki arkadaşları kolundan tutarak engelledi.

HERŞEYE RAĞMEN İKİNCİ YARIYA DEVAM ETTİ

Doktor Çetinkaya yaptığı müdahale sonrasında minik Diogo’ya dikiş atıldı. Çocuğun kalça bölgesine iğne yapılarak uyuşturan doktor dikiş işlemini yapacağı sırada Diogo ağlamaya devam etti. Bunun üzerine Quaresma, Adriano ve Marcelo devreye girerek minik Diogo’yu sakinleştirmeye çalıştı. Dikiş işleminin tamamlanmasının ardından Diogo annesine teslim edildi. Oğlunun iyi durumunu gören Marcelo rahat bir nefes alarak maçın ikinci yarısına devam etti. Marcelo’nun maç içerisinde soğukkanlı ve hatasız bir futbol oynaması teknik heyet tarafından taktirle karşılandı.


DİOGO’DAN ÇETİNKAYA’YA HEDİYE

Diogo kendisine müdahele eden doktor Sarper Çetinkaya’ya teşekür etmek amaçlı küçük bir hediye gönderdi. Geçtiğimiz gün yapılan çalışma öncesinde Marcelo Çetinkaya’ya bir resim verdi. Resmi çizen Diogo ingilizce resme teşekkür ederim notunu düşmüştü. Bu hediyeyi alan Çetinkaya çok duygulandı ve ağlamamak için kendini zor tuttuğu görüldü. Çetinkaya aldığı bu hediyeyi ömrünün sonuna kadar saklıyacağını bugüne kadar aldığı en özel hediye olduğunu belirtti. Küçük Diogo’nun sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hiç oy kullanılmadı. İlk oy kullanan siz olun!

Yorum Yap


Bumerang - Yazarkafe

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. - Beşiktaş Haber Sitesi - humans.txt