Bizi Takip Edin
Google Plus Facebook Twitter
Beşiktaş'ın Maç Saati
Beşiktaş Osmanlıspor
  • Beşiktaş - Osmanlıspor
  • Stat: Osmanlı Stadı
  • Kanal: LigTv
  • Tarih: 16.01.2017, Pazartesi
  • Saat : 19:00

Manoel Messias’dan Beşiktaş'a Haber Var

Yazar:
Yayınlanma tarihi:
Son güncellenme:
Manoel Messias’dan Beşiktaş'a Haber Var

Beşiktaş’ın transfer gündemindeki hedef isim Manoel Messias kulübünden dün gece olumsuz mesajlar yayımlandı. Kulübü Messias’ın gönderilmesine sıcak bakmaması Beşiktaş yönetimini farklı alternatiflere yöneltmeye itti.

Dün öğle saatlerinde Messias ile her konuda anlaşıldığı ve transferin gerçekleşeceği haberleri tüm ajanslara düşmüştü ancak akşam saatlerinde Brezilya’dan olumsuz yönde haberler gelmeye başladı.

Messias’ın forma giydiği Cruzeiro kulübü başkanı Gilvan de Pinho taraves yaptığı açıklamada, Diğer stoperimiz Brono Viana’yı Yunanistan ekibi Olympiakos’a yeni sattık. Manoel için Beşiktaş’tan iyi bir teklif geldi ancak Beşiktaş ile oturup yeni bir anlaşmaya varacak zamanımız bulunmuyor. Zaten teklif de Manoel’ın % 50 haklarını elinde bulunduran Paranaense’ye gitmiş durumda.


ZAMAN KALMADI TRANSFER YATTI

Messias’ın menajeri oyuncunun Beşiktaş’a transferini değerlendirirken, Beşiktaş’a şuan için transferinin yetişmesi imkansız durumda. Paranaense transfere sıcak bakıyor ancak, Cruzeiro’ya teklif gitti. Bize de teklif hakkında bilgi verildi ancak elimize evraklar ulaşmadı. Ortada transferi gerçekleştirecek zamanda kalmadı. Görüşmeleri yapmak için vaktimiz kalmadı. Diğer yandan Cruzeiro kulübü bu satışa sıcak bakmıyor. 
Diğer stoperini Yunan ekibi Olympiakos ekibine verdiler. Ellerinde stoper olarak Messias kaldı onuda Beşiktaş’a verme durumunda kendileri stopersiz kalacak. Bu durumda bu futbolcunun Beşiktaş’a gitmesi imkansız, Cruzeiro transfere onay verse bile transferin gerçekleşecek zamanı bulunmuyor” şeklinde konuştu.

Beşiktaş’ın uzun süre stoper arayışlarını sürdürmesi bir çok futbolcuyla anlaşma durumuna gelerek son anda çıkan aksilikler nedeniyle bir türlü stoper transferini noktalayamadı. Brezilya’lı futbolcunun Beşiktaş’a gelmeyi çok istemesi ve eski kulübünün bu transferden yüzde 50 pay alacak olması nedeniyle çok istekli olmasına rağmen transfer sezonunun kapanmasına sayılı dakikalar kalmış durumda. Futbolcunun Brezilya’da olması ve girilecek transfer görüşmeleri ve evrak alış verişinin uzayacak olması transferi başlamadan bitirmiş durumda. Beşiktaş’ın bu transferden de olumsuz şekilde dönmesinden sonra nasıl bir futbolcuyu transfer edeceği merakla beklenirken, yeni bir futbolcu transfer edecek zamanınında bulunmaması devre arasına kadar mevcut akdroyla devam edileceğini gösteriyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2 oylama 0 puan ortalama (0 puan)

Yorum Yap


Bumerang - Yazarkafe

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. - Beşiktaş Haber Sitesi - humans.txt