Bizi Takip Edin
Google Plus Facebook Twitter
Beşiktaş'ın Maç Saati
Beşiktaş Osmanlıspor
  • Beşiktaş - Osmanlıspor
  • Stat: Osmanlı Stadı
  • Kanal: LigTv
  • Tarih: 16.01.2017, Pazartesi
  • Saat : 19:00

Gökhan Gönül : Beşiktaş'a Para İçin Gelmedim Haberi!

Yazar:
Yayınlanma tarihi:
Gökhan Gönül : Beşiktaş'a  Para İçin Gelmedim Haberi!

Beşiktaş takımına geliş sürecini değerlendiren Gökhan Gönül çarpıcı açıklamalar yaptı. Buraya para için geldiğim iddia ediliyor ancak bunlar kesinlikle doğru değil. Buraya para için gelmedim.

Beşiktaş’ın bu seneki en flaş transferlerinden olan Gökhan Gönül Beşiktaş’a para için geldiği iddialarına cevap verdi.

Fenerbahçe’de uzun yıllar top koşturduktan sonra yepyeni bir sayfa açarak kariyerine farklı bir deneyim çizen futbolcu, Beşiktaş benim transferim ile ilgili açıkmalayı KAP’a yapmış durumda. KAP’ta yapılan açıklama okunursa, benim buraya para için mi yoksa, başka şeyler için mi geldim görebilirler. Fenerbahçe camiasındaki insanların kızgınlıkları benim buraya para için geldiğimi düşünmeleri yönünde. Bazılarının ise beni çok sevdiği için kırgın ve kızgınlıkları olduğunu biliyorum. Bana yapılan ahlaksızlıkların karşılığını mahkemede verirler” şeklinde konuştu.

Gökhan konuşmasının devamında, Bir gün benimde konuşacağım şeyler olacak ancak o gün bugün değil. Ben futbol oynamaya devam etmek istiyorum. Fenerbahçe’den ayrılış süreciyle ilgili çok fazla konuşma taraftarı değilim.


GÖKHAN GÖNÜL TRANSFER SÜRECİ

Fenerbahçe’de uzun dönem futbol oynadıktan sonra geçtiğimiz sezon yönetim ile anlaşamamış ve Fenerbahçe’den ayrılık kararı almıştı. Futbolcunun o dönemde tatilde olması daha sonrasında 2016 Avrupa şampiyonası olması sebebiyle transfer kararını şampiyona sonrası vereceğini açıklamıştı. Bu dönem içerisinde Fenerbahçe kulübüyle çeşitli haberler yayınlamış Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım divan kurulu toplantısında Gökhan Gönül’e verilen paranın belli olduğunu bunun üzerinde bir ücret ödenmeyeceğini açıklamıştı.

Bu durum Gökhan’ı oldukça rahatsız etmiş daha sonrasında Aziz Yıldırım’a mesaj göndererek Fenerbahçe’de kalmak istediğini belirtmişti. Fenerbahçe’nin Gökhan’ın menajeri ile sorun yaşadığı zaten sen bizim futbolcumuzsun menajerine neden 500 bin Euro para ödeyelim diye çıkışması kulüp ve futbolcu arasında tekrar bir gerilime neden olmuştu. Daha sonrasında taraflar anlaşamayıp devreye Beşiktaş kulübü girerek futbolcu ile anlaşma sağlamıştı. Gökhan Gönül’ün KAP’a bildirilen transfer tutarında Beşiktaş’a gelme sebebinin para olmadığı açıkça görülüyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hiç oy kullanılmadı. İlk oy kullanan siz olun!

Yorum Yap


Bumerang - Yazarkafe

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. - Beşiktaş Haber Sitesi - humans.txt