Bizi Takip Edin
Google Plus Facebook Twitter
Beşiktaş'ın Maç Saati
Beşiktaş Osmanlıspor
  • Beşiktaş - Osmanlıspor
  • Stat: Osmanlı Stadı
  • Kanal: LigTv
  • Tarih: 16.01.2017, Pazartesi
  • Saat : 19:00

Fikret Orman Ahmet Nur Çebi ve Eto'o PFDK'dan Beraat!

Yazar:
Yayınlanma tarihi:
Son güncellenme:
Fikret Orman Ahmet Nur Çebi ve Eto'o PFDK'dan Beraat!

Antalyaspor kulübünün futbolcularından Eto'o ile BJK yönetiminden Fikret Orman ve Ahmet Nur Çebi'nin usulsüz görüştükleri gerekçesi ile PFDK'ya şikayet ettiği konuyu PFDK karara bağladı ve Antalyaspor'un hiç istemediği bir karar çıktı.

Bjk yönetim kurulu başkanı Fikret Orman'ın yeni transferler koşuşturmsaında başına açılan bir dert haline gelen Eto'o transferi yine PFDK ile gündemde. Daha önceden futbolcunun Beşiktaş JK'ye gitmek istiyorum demesi üzerine kendisi ile görüşüldüğünü ifade eden başakn Fikret Orman bu konuda hiçbir usulsüzlük olmadığını ve Antalyaspor'un bu PFDK'ya şikayet kararının anlamsız olduğunu belirterek Burası Beşiktaş, burda yanlış olmaz. Krallar çerçevesinde görüşüldü. Kim ne isterse yapsın diyerek sert çıkması sonrasında bütün gözler artık bu konuda PFDK'dan gelecek karara çevrilmişti.

 

HAK YERİNİ BULDU!

BJK başkanı sayın Fikret Orman'ın bu kararlı tutumları gerçekten de görüşmelerde bir usulsüzlük olmadığını ve Beşiktaş camiasının adının bu tür dolaylı istismarlara karıştırılmasının gerçekten de camiayı zedeleyen bir davranış olduğunu ortaya koyarken aynı zamanda Antalyaspor yönetiminin bu tavrının da yersiz olduğunu ortaya koydu. Başkan Fikret Orman, BJK futbol takımından ayrılan futbolcular yerine yeni transferler yapmak için arı gibi çalışıyorken bu şekilde bir tatsız durumla karşılaşılması gerçektende hem yönetimin hemde taraftarların moralini bozmuştu.

Lig içerisinde hiç bir kulübün birbiri ile bu şekilde tatsız diyaloglara girmemesini sürekli temenni ederken magazinsel olaylar gibi gelişmeler olması gerçekten tüm sporseverleri yasa boğuyor. Bu gelişmelerden biride dün akşam NTV'de spor programına konuk olan ve son günlerin en çok tartışılan konularından biri olan FETÖ olayı ile ilgili konuşarak Galatasaray'a FETÖ soruşturması yapılsın diye açıklama yaparak çeşitli kulüplere de değinen Aziz Yıldırım oldu. Bu açıklamalar sonrasında hem Karadeniz ekibi Trabzonspor hemde İstanbul ekiplerinden Galatasaray yönetiminden çeşitli tepkiler alan Yıldırım'ın bu açıklamaları yine kamuoyunda çeşitli magazinsel dedikoduların kapısını açtı ne yazık ki.

 

PFDK'nın Fikret Orman, Ahmet Nur Çebi ve Eto'o Açıklaması

Antalyaspor yönetiminin şikayeti üzerine BJK yönetim kurulu başkanı Fikret Orman, basın sözcüsü Ahmet Nur Çebi ile Antalyaspor futbolcusu Samuel Eto'o nun transfer görüşmelerinin usulsüz olup olmadığının incelenmesi sonrasında verilen karar şu şekilde : "Fikret Orman, Ahmet Nur Çebi ve Eto'o arasında ki transfer görüşmelerinde herhangi bir disiplin ihlali unsur görülmediğinden ceza verilmeye gerek görülmemiştir" denildi. Bu açıklama sonrası Antalyaspor ne düşünüyor bilemiyoruz ama Beşiktaş JK başkanı Fikrewt Orman yine bomba transferlerle takımını bu sezonda şampiyonluğa hazırlıyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hiç oy kullanılmadı. İlk oy kullanan siz olun!

Yorum Yap


Bumerang - Yazarkafe

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. - Beşiktaş Haber Sitesi - humans.txt