Bizi Takip Edin
Google Plus Facebook Twitter
Beşiktaş'ın Maç Saati
Beşiktaş Osmanlıspor
  • Beşiktaş - Osmanlıspor
  • Stat: Osmanlı Stadı
  • Kanal: LigTv
  • Tarih: 16.01.2017, Pazartesi
  • Saat : 19:00

Fetullah Papaz Efendi'den Dua ve Himmetli Galatasaray Yardımı!

Yazar:
Yayınlanma tarihi:
Fetullah Papaz Efendi'den Dua ve Himmetli Galatasaray Yardımı!

Fetullah Gülen olarak bilinen Vatikan kardinali papazın eski Galatasaray'lı futbolcu olan Hakan Şükür ile birlikte görüntülenen videosu olay oldu. Dualarla ve himmetlerle Galatasaray'ı şampiyon yapalım diyen Ağlayan Papaz'ın Aziz Yıldırım beyi şike suçlaması ile içeriye attırmasının ardında ki dönen gerçek babarüçka rüşvetleri ifade eden HİMMET kelimesi dikkatlerden kaçmadı.

Geçtiğimiz yıllarda futbol camiasını sarsan şike iddialarının en büyük madurlarından biri olan Fenerbahçe kulüp başkanı sayın Aziz Yıldırım'ın futtbolda şike iddiası ile cezaevine gönderilmesi ile başlayan karmaşa adeta bir bulmacaya yada zeka oyununa dönmüştü. Devlet ricalinden rahmetli Kamer Genç gibi birkaç kişi hariç çok az sayıda insan bu zeka oyununu çözebilirken, islami camiada ise "Fetullah Gülen din düşmanıdır" sloganları atan Kadir Mısıroğlu, Alpaslan Kuytul gibi yin parmakla gösterilebilecek az sayıda insan vardı.

Tabi bu azınlık ne yazık ki halk arasında da bu şekildeydi. Dini duyguları istismar edilen insanlar bu papaza hoca diye kanıp peşinden gidiyorken çok azı dini bir hassasiyetle ona cephe almışlardı. Futbolculardan da görüntülerden belli olduğu gibi bu papaza inanıp gidenler vardı.

Şimdi asıl konumuz bu değil, biz bir Beşiktaş Haber sitesi olarak futbol camiasının bir değeri olan Fenerbahçe kulüp başkanı sayın Aziz Yıldırım'ı buradan alkışlıyor ve tebrik ediyoruz. Kendisi yıllar daha önce Fenerbahçe kulübünü ele geçirmeye çalışan Fetullah'ı anlamış ve ona hiçbir şekilde yol vermeyerek siper olmuştu. Bunun üzerine dini bilgilerde papaza reddiye yapan kamuouyunun yakından tanıdığı Cübbeli Ahmet Hoca gibi Aziz Bey'in de kaderi cezaevi mahkumiyeti olmuştu hemde şike suçlamasıyla.

Türk futbolunda Kemal Sunal filmlerine bile "Küfemi ne düşeceklermiş" repliği le damga vuran ve var olduğu bilinen bu işin geçmişi son derece net ve şaffaf olan bir spor camiası başkanına yıkılması o zaman da bizim huzurumuzu kaçırmıştı. Neden derseniz biz futbolda rakip dışarda kardeşlik felsefesini taşırız.

Fakat televizyon programlarında bile bunlar devlete ihanet ediyorlar, bunlar vatan haini diyen Aziz Yıldırım'ın imalı bir şekilde "2000 yılında Fetullah Gülen'in Galatasaray'ı Dualarla Şampiyon Yaptığı Söyleniyor" açıklaması bazı eksik akıllılar tarafından akıl hastalığı olarak nitelendirilirken azıcık zekası olanlar Aziz Bey'in Fetö'nün "Himmet" adı altında devlet ve resmi kurumlarda çok kişiye para vererek istediğini yaptırmak için kumpas kurduğunu ifade ettiğini anlamıştı.

Keser döner sap döner, gün gelir hesap döner derler ya. Aziz Yıldırım'a deli diyenler 15 Temmuz darbe girişimi sonrası nihayet yani artık sonunda gözlerini açıp ne kadar akılsız olduklarını kendileri görüp utanmalılar. Ayrıca Feto'nun kıçından ayrılmayan ve vatan hainliği sıfatını kendine damga gibi yapıştıran Hakan Şükür içinde hesap günü geldi ve hacklenen twitter hesapları ve konuşmalar ortaya çıkınca parasının tamamını verdiğini ama hiçbir destek göremediğini anlatan ifadeleri ile salaklığı ve maskaralığı daha da gün yüzüne çıktı. Türk futbolu için hiçbir değer ifade etmeyen Hakan Şükür, zamanında takım arkadaşı Hagi olmasaydı futbolda da bir hiçti. Milli takımın Macaristan maçında kaleye doğru ortalanan şut için bile muhabirlerin sorusu üzerine kafama çarpmadı ben vurdum diyip 10 sene sonra itiraf ederek kafama çarptı diyen karaktersiz bir adamın futbolcu olmasıda beklenemezdi.

Sözü fazla uzatmayalım işte fetönün videosu

 

İşte Aziz Yıldırım'ın O Sözleri

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hiç oy kullanılmadı. İlk oy kullanan siz olun!

Yorum Yap


Bumerang - Yazarkafe

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. - Beşiktaş Haber Sitesi - humans.txt