Bizi Takip Edin
Google Plus Facebook Twitter
Beşiktaş'ın Maç Saati
Beşiktaş Osmanlıspor
  • Beşiktaş - Osmanlıspor
  • Stat: Osmanlı Stadı
  • Kanal: LigTv
  • Tarih: 16.01.2017, Pazartesi
  • Saat : 19:00

Beşiktaş’ta kupalar kazanmak istiyorum

Yazar:
Yayınlanma tarihi:
Son güncellenme:
Beşiktaş’ta kupalar kazanmak istiyorum

Siyah Beyazlı ekibin Barcelona’dan transfer ettiği süper yıldız Adriano Correia Beşiktaş’ta kupalar kazanmak istiyorum” dedi.

Beşiktaş’ın büyük uğraşlar sonrası renklerine kattığı Adriano Beşiktaş’ın dergisinin eylül sayısına konuk oldu. Minik taraftarlar Aral Efe Vural ve Kaan Doğan’ın sorularına cevap veren Adriano, kulüp tarihine geçen bir oyuncu olmak istiyorum. Sevilla, Brezilya ve Barcelona’da kazandığım kupaları Beşiktaş’tada kazanmak kaldırmak istiyorum” dedi.

Beşiktaş’tan bana teklif geldiğini öğrendiğimde başka bir ülkede futbol oynama fikri çok hoşuma gitti ve hemen kabul ettim. Beşiktaş gibi büyük bir futbol kulübünden teklif aldığınız zaman bunu fazla düşünmeye gerek olmadığını anlıyorsunuz. Beşiktaş hakkında kısa bir araştırma yaptım ve gerçekten büyük bir kulüp olduğunu gördüm. Kariyerime Türkiye’de devam etme fikri bana sıcak geldi ve kabul ettim. Burada bulunduğum sürece Beşiktaş için elimden gelen herşeyi yapacağım” şeklinde konuştu.

Adriano olmak ve şuanki kariyerime sahip olmak için çok fedakarlıklar gösterdim. Herkesin bir hayali vardır ve hayaller hedeflerle uyumlu olmak zorundadır. Futbolcu olmak isteyen biri yaşamından fedakarlıklar göstermek zorundadır. Ben futbolcu olmak istedim ve futbolcu olabilmek için çocuk oyunlarından ödün verirdim. Fedakarlıklar tamamen ne istediğinizle orantılıdır. Futbolcu olmak istiyorsanız, buna göre yaşamalı ve idealleriniz doğrultusunda sürekli çalışarak kendinizi geliştirmeniz gerekiyor.

Ben geldiğim bu kariyer sonrasında dahi çalışmalarıma hayallerime ve hedeflerime son vermedim. Her zaman bir hedefiniz olması gerekiyor koyduğunuz o hedef doğrutlusunda çalışmalarınıza devam ederek başarıya ulaşabilirsiniz. Beşiktaş’a geldiğimiz zamanda hedeflerim oldu. Geldiğim kulüpte kupalar kazanmak istiyorum ve Şampiyonlar Ligi arenasında kendimizi göstererek iyi yerlere gelmeyi istiyorum. Bu hedefler doğrultusunda takımımızla çalışarak gelebileceğimiz en iyi yere gelmemiz gerekiyor. Beşiktaş JK bu hedefleri yakalayabileceğiniz bir kulüp ve Türkiye’nin en büyük kulüplerinden bir tanesi. Böyle bir kulübe geldiyseniz eğer bu başarıları yakalamanız zor olmayacaktır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hiç oy kullanılmadı. İlk oy kullanan siz olun!

Yorum Yap


Bumerang - Yazarkafe

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. - Beşiktaş Haber Sitesi - humans.txt