Bizi Takip Edin
Google Plus Facebook Twitter
Beşiktaş'ın Maç Saati
Beşiktaş Osmanlıspor
  • Beşiktaş - Osmanlıspor
  • Stat: Osmanlı Stadı
  • Kanal: LigTv
  • Tarih: 16.01.2017, Pazartesi
  • Saat : 19:00

Beşiktaş Kamuoyuna Denys Boyko Açıklaması Yaptı

Yazar:
Yayınlanma tarihi:
Beşiktaş Kamuoyuna Denys Boyko Açıklaması Yaptı

Beşiktaş takımının son zamanlarda transfer haberleri içerisinde eyr alan kalecisi Denys Boyko ile ilgili olarak BJK resmi sitesi üzerinden resmi bir açıklama yaptı.

BJK futbol takımının Ukrayna asıllı kalecisi Denys Boyko bilindiği gibi son günlerde diğer transfer haberleri ile birlikte kaleci transferi olarak anılmıştı. Hatta kaleci geçtiğimiz günlerde takımda forma şansı bulamadığından dolayı yakınarak kendisinin İspanyol ligi takımlarından biri olan Malaga ekibine kiralık gitmek istediğini yönetime bildirerek, Malaga’nın kiralama teklifi için yönetimin kolaylık göstermesini istemişti.

 

Fikret Orman Onay Vermedi

Beşiktaş takıma geçtiğimiz lig süresinin ortasında transfer edilen Ukrayna asıllı kaleci Denys Boyko, kendisini kiralık isteyen İspanyol takımı Malaga’ya Beşiktaş yönetiminin kolaylık tanımasını istemişti. BJK ekibinde bir türlü forma şansı bulamayan ünlü file bekçisinin bu isteği üzerine kulüp başkanı Fikret Orman ile bu konuyu özel olarak görüştüler. Başkan Orman bu isteğe sıcak bakmayarak kiralama gündemimize girmeyecek, değerini öneren tekliflere sıcak bakacağız diyerek meşhur kalecinin isteğini geri çevirdi.

Takımda bu gelişmeler gündemdeyken kulübün resmi sitesi olan Bjk.com.tr üzerinden yapılan bir bildiri kaleci Denys Boyko’nun akşam ki takımla birlikte katıldığı antrenmanda sakatlandığını ve muayeneler ile çekilen MR sonucunda tıpta Rescue Fascia olarak tanımlanan uyluk ön adelesinde 1. dereceden zorlamaya bağlı olarak mikro kanama ve ödem tesbit edildiği ve Beşiktaş JK sağlık ekiplerinin Boyko’nun tedavisi ile ilgilendiklerinin bildirisini yayınlayarak Denys Boyko’nun 3 ila 4 hafta kadar sahalardan uzak kalacağını duyurdu. 

Bu yaşanan sakatlık elbette ki hem Beşiktaş adına hemde geçen lig sezonunun ortasında transfer edilen ve takımda forma şansı bulamayan Boyko adına gerçekten bir talihsizlik olarak görülsede belki de her iki taraf için de gelecekte olacak iyi şeyleri içinde saklayan geçici bir sakatlık olmasını temnni ediyoruz. Beşiktaş takımı son yaptığı transferlerle gerçekten de takımdan ayrılan yıldız futbolcuları katlayacak adımlar atıyor ve bu sezon da şampiyonluğun favorisi olarak görülüyor.

Kaleciye acil şifalar diliyoruz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
4 oylama 2 puan ortalama (0 puan)

Yorum Yap


Bumerang - Yazarkafe

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. - Beşiktaş Haber Sitesi - humans.txt