Bizi Takip Edin
Google Plus Facebook Twitter
Beşiktaş'ın Maç Saati
Beşiktaş Osmanlıspor
  • Beşiktaş - Osmanlıspor
  • Stat: Osmanlı Stadı
  • Kanal: LigTv
  • Tarih: 16.01.2017, Pazartesi
  • Saat : 19:00

Beşiktaş Benfica Mesaisinde

Yazar:
Yayınlanma tarihi:
Beşiktaş Benfica Mesaisinde

Siyah beyazlı ekip Kardemir Karabükspor maçını unutarak Benfica karşılaşmasına hazırlanmaya başladı bile. Şenol Güneş, Karabükspor maçı sonrası Benfica maçına sadece 72 saat kaldı hızlı bir şekilde hazırlanmamız gerekiyor” dedi.

Şenol Güneş Kardemir Karabükspor maçı sonrası futbolcularını doğrudan tesise götürdü. Sabah hafif bir idmanla güne başlayan Güneş’in futbolcuları, 5 saatlik yolculuk sonrası Lizbon’a gidecek futbolcularından uçakta en az 1 saat uyumalarını istedi.

Beşiktaş teknik yönetimi Benfica maçını şimdiden ciddiye almış durumda. Şenol hoca Karabükspor maçının sonrasında 72 saatlik zaman sonrasında önemli bir karşılaşmaya çıkacaklarını belirterek futbolcularının bu maça hazır olmasını istedi. Deneyimli hoca kısa zaman içerisinde oynanacak maç nedeniyle rütin antreman programında da değişiklikler yapmak zorunda kaldı.

İki maç arasında 72 saatlik bir zaman dilimi olması Beşiktaş’ın teknik patronunu endişelendirirken Karabükspor maç sonrasında futbolcularını takım otobüsüyle tesislere götürdü. Geceyi Ümraniye BJK Nevzat Demir Tesisleri’de geçiren takım sabah saatlerinde hafif bir antreman yaptı.

Sabah yapılan antremanının ardından futbolcularını serbest bırakan Güneş, evinize gidebilirsiniz ancak yarın sabah (bugün) tesislerde toplanacağız. O zamana kadar iyi dinlemenizi istiyorum ve iyi bir uyku uyuyarak sabah buraya o şekilde gelin uyarısında bulundu.

Benfica karşılaşması için yapılan son atreman sonrası yaklaşık 5 saat sürecek yolculuk için uçakta bazı önlemler aldırdı.

Uçak içerisinde tam bir sessizlik isteyen Güneş uçakta oyuncularının en az 1 saat uyumasını istedi. Öğleden sonra Portekiz’in Lizbon şehrinde olması beklenen siyah beyazlı ekip Luz Stadı’nda hafif bir ter idmanı gerçekleştirecek.

Şenol hoca son Karabükspor karşılaşmasında sakatlık ve yorgunluk problemi yaşamaması için 2 önemli oyuncusu olan Quaresma ve Atiba’yı dinlendirme kararı almıştı. Dünkü antremanda yorgunluktan şikayet eden oyuncuların uzun süre masaj yaptırdıkları belirtildi.

Şenol Güneş’in Karabükspor maçında iki konuda oyuncularına ciddi uyarılarda bulunduğu belirtildi. Oyunun bazı dilimlerinde oyundan koptuklarını ve bireysel futbola döndüklerini belirtirken bu konuda uyarılarda bulundu. Benfica karşılaşmasında bu yanlışlıkların yapılmamasını isteyen deneyimli hoca, bazen tribünlerin coşkusuyla maçtan kopabiliyoruz bu konuda dikkatli olun diyerek futbolcularını uyardı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hiç oy kullanılmadı. İlk oy kullanan siz olun!

Yorum Yap


Bumerang - Yazarkafe

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. - Beşiktaş Haber Sitesi - humans.txt